AITAS.LV
AITAS.LV
  • /
  • /
  • 2018.gada naktsvijoļu jēri [piegāde uz 11. janvāri]

2018.gada naktsvijoļu jēri [piegāde uz 11. janvāri] (2825/0)


Publicēts: 7.01.2019

Jēri kopā ar savām mammām ganās bioloģiski daudzveidīgajos zālājos, mežos un krūmājos, kas nozīmē, ka tie būs apēduši gan kādu naktsvijoli, gan kādu pelašķi, gan uzgrauzuši kārklu lapas, kādu ozola zaru vai pīlādžogu vai pat melleņu ceru. Pavasarī tie uzlaboja garastāvokli ar gaiļbiksītēm un saulainajām purenēm, vasaras nobeigumā tie nomierina prātus ar reibinošajām vīgriezēm un dullajiem baldriāņiem. Pastāvīgi ganoties ārā, tie ir sasūkušies Saules siltumu un vēja stiprumu, tikai nedaudz salijuši sausajā vasarā, piedzīvojuši slaveno Mēness aptumsumu un slēpušies ēnainajos mežos no Saules svelmes. Tie pazīst balto stārķi un graciozās dzērves. Tie ir vērojuši kā Abzes upē savu perējumu izvadā lielā gaura un kā naktīs lielajos ozolos klaigā meža pūces.

Iegādājoties mūsu jēru gaļu, jūs netiešā veidā baudīsiet tos pašus labumus, kas visas vasaras garumā būs sakoncentrējušies sulīgajā, aromātiskajā un ne pārāk treknajā (skrienot pa pļavām un mežiem jau taukus neuzkrāsi!) gaļā.

Un ne tikai!

Atbalstot mūsu zālēdājus, jūs palīdzat saglabāt bioloģisko daudzveidību. Šāda tipa zālāji (bioloģiski vērtīgie zālāji) Latvijā ir mazāk nekā 1%. Tie ir tikpat strauji izzūdoši kā melnie stārķi, dzeltenās cielavas un daudzas citas kādreiz tik pierastas ainavas sastāvdaļas. Nopērkot mūsu jēru gaļu, jūs palīdzēsiet saglabāt naktsvijoles, dzegužpuķes, pelašķus, asinszāles, sāres grīsli un daudzas citas lielākas un mazākas zālītes, kas kādu dienu varētu izrādīties jaunu un efektīvu medikamentu avots.

Galu galā, zālājos un jo īpaši dabīgajās pļavās audzēto jēru gaļa ir lielisks un veselīgs produkts.

Svaiga gaļa: piegāde 11.janvāris uz Jūsu norādīto adresi (atvainojiet, bet uz Liepāju gan nevedam)

Cena: 8,50 EUR/kg (PVN iekļauts)

Minimālais apjoms: 5kg

Pieejama arī maltās gaļas masa (jēra gaļa, malta, pievienots sāls). Vidējais iepakojuma svars ~800g.

Produkts tiek sadalīts un iepakots sertificētā kautuvē.

Iespējams sarunāt arī subproduktus - aknas, plaušas, sirdis, mēles, sveču taukus no pavēderes un astītes smeķīgai zupai. Cena: 2,50 EUR/kg.

Saziņai droši izmanto:

Komentāri


Atļauts izmantot: <b><i><br>Add a new comment:


info at aitas lv