AITAS.LV
AITAS.LV
  • /
  • /
  • 2019.gada naktsvijoļu jēri [piegāde 21.02.2020]

2019.gada naktsvijoļu jēri [piegāde 21.02.2020] (2912/0)


Publicēts: 16.10.2019

Sākam realizēt 2019.gada jērus, kas ganījušies bioloģiski daudzveidīgajos zālājos, upes palienē, mežos un krūmājos. Šogad mainījušās cenas gan svaigajai gaļai, gan tālākajiem pārstrādes produktiem. Gribam uzsvērt, ka, iegādājoties mūsu produkciju, jūs ne tikai nopērkat gaļu, bet arī palīdzat mums uzturēt bioloģiski vērtīgos zālājus (tie Latvijas teritorijā aizņem jau mazāk kā 1% platības) un atjaunot ar krūmiem aizaugušās vērtīgās pļavas. Nopērkot mūsu jēru gaļu, jūs palīdzēsiet saglabāt naktsvijoles, dzegužpuķes, pelašķus, asinszāles, sāres grīsli un daudzas citas lielākas un mazākas zālītes, kā arī uzturēt dzīvotnes pļavu un mežu putniem, miljoniem zirnekļu, spāru, tauriņu un miriādēm būtņu, kas dzīvo pazemē.

Galu galā, zālājos un jo īpaši dabīgajās pļavās audzēto jēru gaļa ir lielisks un veselīgs produkts.

Ja gribat pārliecināties, kā mēs saimniekojam - laipni lūgti ciemos! Ja gribat pļavās iebrist, lai salasītu gaiļpiešus, raspodiņus, pelašķus vai citas ārstniecības zāles, būsiet laipni aicināti sezonā. Ja ir vēlme pamakšķerēt Abzes upē aitu kompānijā (tās zivis neēd), droši! Jebkurā gadījumā, pat, ja neēdat gaļu, labprāt gaidīsim jūs ciemos, ja jūtat vēlmi palīdzēt uzturēt šos vērtīgos zālājus vai uzzināt kaut ko par to apsaimniekošanu.

Svaiga gaļa: piegāde maršrutā Suntaži - Ogre - Salaspils - Rīga - 21.02.2020

 

Cenas:

  • 2,40 EUR/kg + PVN - ja pērkat dzīvus jērus (transports jūsu, vairumā cena runājama)
  • 9.50 EUR/kg (PVN iekļauts) - ja mēs vedam uz kautuvi, bet sadalīšanu jūs veicat paši (saņemat nedalītu kautķermeni)
  • 10.50 EUR/kg (PVN iekļauts) - ja mēs vedam uz kautuvi, tur sadala, iepako un jūs iegādājaties visu sadalīto kautķermeni
  • 10.50 EUR/kg (PVN iekļauts) - ja mēs vedam uz kautuvi, tur sadala, iepako un jūs iegādājaties 5 kg vai vairāk (bet ne visu jēru) un paciņu komplektējam mēs (var būt kauli)
  • 15.00 EUR/kg (PVN iekļauts) - ja mēs vedam uz kautuvi, tur sadala, iepako un jūs iegādājaties 5 kg vai vairāk (bet ne visu jēru) un gribat tikai mīkstumus, ribiņas utt.
  • 3.50 EUR/kg (PVN iekļauts) - zupas kauli
  • 10.50 EUR/kg (PVN iekļauts) - maltās gaļas masa - jērs + sāls (tiek izziņots iepriekš, bet ne katrā reizē). Vidējais iepakojuma svars ~800g.

Minimālais apjoms: 5kg

Produkts tiek sadalīts un iepakots sertificētā kautuvē.

Iespējams sarunāt arī subproduktus - aknas, plaušas, sirdis, mēles, sveču taukus no pavēderes un astītes smeķīgai zupai. Cena: 2,50 EUR/kg (PVN iekļauts).

Saziņai droši izmanto:

Komentāri


Atļauts izmantot: <b><i><br>Add a new comment:


info at aitas lv