AITAS.LV
AITAS.LV

Atvērtās dienas laukos - 14.maijs (2748/0)


Publicēts: 4.05.2016

2016. gada 14. maijā notiek akcija "Atvērtās dienas laukos". Tās ietvaros ikviens ir aicināts izrauties no ikdienas steigas un tradicionālajām nodarbēm, izvēloties apmeklēt vienu vai vairākas saimniecības, kuras piedāvā iepazīties ar dzīvi Latvijas laukos mūsdienās. Arī Zvaigžņu aitas sadarbībā ar Suntažu adītājām piedāvās ielūkoties aitkopības aizkulisēs un noskaidrot, ko var uzmargot no aitkopības produkta - vilnas.

Aitām ir sadzimuši jēriņi, kas jautri spriņģo zaļajā pavasara zālē. Savukārt lielās aitas un teķi ar nepacietību gaida cirpējus, lai atbrīvotos no biezajiem kažokiem un sakoptu nagus. Pa sētu staigā vienmēr modrās zosis, skaļās pērļuvistiņas, buldurējošais tītars un dažādu krāsu olas dējošās vistas.

Tiem, kas vēlēsies pabarot aitas vai zirgu, rekomendējam ņemt līdzi jau sagrieztus burkānus, ābolus vai kāpostus.

Ja Jūsu mājās sieviešu pulkā pietrūkst gaiļa, varam piedāvāt kādu no mūsu pulka - skaisti, krāsaini un skaļi dziedoši tie papildinās Jūsu vistu saimi.

Vēlams ņemt maiņas apavus, jo kūts paliek kūts...

Zvani, ja plāno braukt - 29120445 (Arnis) vai 29130472 (Anna). Ja baidies zvanīt, jo mūs nepazīsti, noskaties LTV 1 raidījumu "Province".

Izlasīt papildus informāciju un aplūkot citus piedāvājumus variet Lauku Ceļotājs mājaslapā.

Komentāri


Atļauts izmantot: <b><i><br>Add a new comment:


info at aitas lv