AITAS.LV
AITAS.LV

Atvērtās dienas Zvaigžņu aitu laukos (2013/0)


Publicēts: 15.05.2014

2014. gada 16.-18. maijā pilsētnieki un arī pārējie interesenti ir aicināti doties uz laukiem, lai baudītu svaigu gaisu un lauku labumus. Lai arī Zvaigžņu aitas vēl nemaz netaisās kļūt par lauku labumiem, bet pašas bauda svaigu gaisu un zaļos vitamīnus, arī mēs vēlamies aicināt interesentus uz "Atvērtajām dienām" gan pie aitām, gan pie zvaigznēm.

Pie aitām 17. maijā varēsiet vērot, kā tiek frizētas aitas vasaras sezonai. Iespējams ne tikai noskatīt jaunākās modes tendences, bet paķert līdzi kādu nemazgātas vilnas pikuci, lai, aitas naktīs skaitot, būtu lielāka realitātes izjūta. Paralēli varēsiet uzdot jautājumus par aitām un to audzēšanu gan Zvaigžņu aitu saimniekiem, gan Latvijas Aitu Audzētāju asociācijas ekspertei Dinai Avotiņai.

18. maijā aitas priecēs ar jaunām frizūrām, bet putni ... kā jau putni - kur nu kurais.

Ņemiet vērā, ka sētā pastaigājas gaiļi ar savām saimēm, vientuļš tītartēvs, kura dāma sēž uz olām, tarkšķošās pērļu vistiņas, bars gliemežkāru pīļu un skaļas zosis.

Vēlams ņemt maiņas apavus, jo kūts paliek kūts...

Interesentiem varēsim izstāstīt gan par aitām, gan par šīs mājas vēsturi. Mazdārziņa īpašnieki varēs "iegrābt" maisā proves mēslojumu. Maisu gan jāņem līdzi pašiem. Nepārcentieties, pilnu mašīnu ar mēsliem mājās nevajag aizvest.

Savukārt zvaigžņu pētniekus gaidīsim gan 16., gan 17., gan 18. maija vakarā. Seansa sākums plkst 22:00. Īpaši lielas aktivitātes gadījumā būs arī papildus seanss no 00:00 līdz 02:00. Māsim ardievas Jupiteram, pasveicināsim Marsu, kas attālinās no Zemes un aizrautīgi vērosim gredzenoto skaistuli Saturnu. Protams, arī traucēklis Mēness neizpaliks.

Atgādināsim, ka Lauku Ceļotājs rīko fotokonkursu, tā kā selfijus ar aitām varēsi droši taisīt.

Zvani, ja plāno braukt - 29120445 (Arnis) vai 29130472 (Anna). Ja baidies zvanīt, jo mūs nepazīsti, noskaties LTV 1 raidījumu "Province".

Komentāri


Atļauts izmantot: <b><i><br>Add a new comment:


info at aitas lv