AITAS.LV
AITAS.LV

Iepazīstieties - Bobs Bā-lijs! (3336/0)


Publicēts: 10.11.2013

Septiņus gadus vecās Devonas garvilnas aitas līdzība ar jamaikiešu dziedātāju Bobu Mārliju ir acīmredzama. Dredi, kuros iepītas krāsainas lentītes, ir viens no Boba Bā-lija piemīlības faktoriem, kas salauž pat visnocietinātāko sirdi unikālajā Devonas fermas aitu šovā.

Mārlijs, kuru patiesībā vajadzētu saukt par Mārliju, jo tā ir aita nevis auns, ir viena no 10 Devonas garvilnas aitām, kuras tiek audzētas Devonas fermā "The BIG Sheep". Šīs šķirnes aitas ir paredzētas vilnas ieguvei. Tās ir iekļautas reto šķirņu sarakstā.

Bez šīm neparastajām aitām tur tiek audzētas vēl 25 dažādas aitu šķirnes, kuru pārstāvji piedalās aitu šovā jeb parādē, kas ir tik populāra, ka vasarā tiek rādīta divreiz dienā.

Šova laikā laukumā katras šķirnes pārstāvis iznāk savas mūzikas pavadībā. Vadītājs izstāsta par katru šķirni. Pēc tam aita nostājas uz īpaša paaugstinājuma, uz kura uzrakstīts šķirnes nosaukums. Papildus šai atrakcijai ferma piedavā visdažādākās izklaides, kurās cilvēkiem iespējams iepazīt ne tikai aitas, bet arī citus mājdzīvniekus.

Ja kādreiz gadās iegriezties šajā Lielbritānijas malā, apciemojiet The BIG Sheep.

Komentāri


Atļauts izmantot: <b><i><br>Add a new comment:


info at aitas lv