AITAS.LV
AITAS.LV

Kurp doties vecajiem un jaunajiem aitkopjiem (2899/0)


Publicēts: 11.04.2014

Jau plāno, kur šogad labi pavadīt laiku, smeļoties zināšanas vai vienkārši socializējoties ar sev līdzīgi domājošajiem? Gribi audzēt aitas, bet nezini, no kura gala to visu sākt? Vecais teķis savu jau nokalpojis un meklē jaunu, žiperīgu un ar labu eksterjeru? Varbūt vienkārši vēlies saviem bērniem parādīt, kāda izskatās aita? Šogad vari izvēlēties apmeklēt veselus trīs pasākumus, kas tiek organizēti Valsts lauku tīkla „Atbalsts dzīvnieku ciltsvērtības un ģenētiskās kvalitātes noteikšanai” ietvaros.

  • 10. maijs - teķu vērtēšana, sertificēšana, izsole - pārdošana „Klimpas” Jeru pagasts Rūjienas novads - lieliska iespēja nolūkot un izsolīt labu teķi, kas, kā zināms, ir jau puse no ganāmpulka.
  • 19. jūlijs – aitu un teķu izstāde, teķu vērtēšana, sertificēšana, pārdošana, seminārs Viļāni; - tas pats, tikai izdevīgāk tiem, kas vairāk Latgales pusē kopj aitas.
  • 9. augusts – „Aitu dienas 2014”, „Klimpas” Jeru pagasts Rūjienas novads. - šis pasākums noderēs gan aitkopjiem, gan tiem, kas vēlas par tādiem kļūt, gan tiem, kas vienkārši grib uzmest acis aitai.

Saimniecības laipni aicinātas piedalīties ar saviem teķiem 10.maija un 19.jūlija pasākumos. Dzīvniekiem jābūt izmeklētiem uz Maedi-Visna un parazītu klātbūtni. Pieteikšanās pie H.Eglītes, tālr: 29177309, e- haritaeglite@inbox.lv.

Informācija par pasākumiem tiks precizēta un publicēta Latvijas Aitu audzētāju asociācijas mājaslapā.
Informāciju par teķiem, kuri tiks piedāvāti izsolē, varēsiet apskatīt šeit.

Komentāri


Atļauts izmantot: <b><i><br>Add a new comment:


info at aitas lv